Категория: 

Італія - країна мрій!

17:33, 15.02.2017

Італія - ​​розвинена індустріально-аграрна країна, третя за величиною економіка єврозони. Сьогодні вона привертає увагу тисячі українських абітурієнтів, які бажають навчатися в цій країні. Чим приваблює навчання в Італії? Що необхідно українському абітурієнту для вступу в італійські університети?

Мало хто знає, але саме в університетах Італії навчається переважна більшість студентів з усього світу. Італія - ​​країна №1 для отримання диплома в дизайні і моді.

Важливим також є той факт, що іноземці можуть навчатися практично безкоштовно і навіть отримувати стипендію нарівні з італійськими студентами, яка покриє частину витрат на навчання і проживання.

“Italy” by Moyan Brenn

Наші поради для майбутніх студентів:

  • Обирайте затребувані спеціальності. На сьогодні це: інженер-програміст, менеджер електронної комерції, фахівець ринку цінних паперів і кваліфіковані лікарі, медичні працівники всіх напрямків.
  • Прихопіть зі школи рекомендаційний лист, що характеризує вас, як серйозного і цілеспрямованого учня.
  • Вивчайте італійську мову! Багато навчальних закладів Італії залучають студентів тим, що знання мови не обов'язкове, але потім студент стикається з багатьма труднощами, зокрема з читанням необхідної літератури. Також, не забувайте, що багато італійців не говорять ні на якій іншій іноземній мові, в тому числі і  англійською.

У навчальному центрі “ThePoint” для майбутніх студентів (і не тільки) постійно проходить набір в групи "з нуля" і на більш високі рівні до найвищого С2. Оскільки в НЦ  “ThePoint” працюють носії мови, вони також можуть допомогти зрозуміти деякі громадські і ділові норми поведінки і особливості італійської культури.

Якщо Ви обрали навчання в Італії, ви вибрали чарівну скриньку, яка містить в собі справжні діаманти культури, а вільне володіння італійською мовою стане вашим ключиком до нього.

Перейти на The Point

Читать далее
Комментарии